דילוג לתוכן דילוג לתפריט דילוג לחיפוש תפריט נגישות

פתחו שערי הלב - שערי הזמן (מהדורת הזהב)

רבים האנשים שמבקשים לפתוח את שערי ליבם, ולהעניק לעצמם מתנה עבור הנפש. אחת הדרכים הנהדרות לעשות זאת, היא באמצעות רכישת ספרו של הרב שלמה קרליבך, "פתחו שערי הלב – שערי הזמן".

 

על הספר והסופר

מועדי השנה זוכים להתייחסות ייחודית של הרב שלמה קרליבך זצ"ל, אותו מכירים גם בשם "הרבי המרקד", זאת בשל שלל מסעותיו והופעותיו בעולם. נוסף לכישוריו המוזיקליים, הרב קרליבך היה תלמיד חכם וגדול, כמו גם מורה רוחני שהעניק שיעורי תורה וחסידות ברוחב לב, וברגישות לזולת. עוד בהיותו בן 5, החל ללמוד גמרא, ולימים אף למד בישיבת תורה ודעת תחת חסותו של הרב שלמה היימן. בשנות ה-40, הרב קרליבך מצא את מקומו בחסידות חב"ד ואף למד בישיבת ליובאוויטש. לא מעט יהודים לקחו חלק שיעוריו, ופתחו את שערי ליבם למסורת היהודית. למעשה, רבים מחסידיו מצאו בתורה מקום מפלט, והתקרבו לדבר ה' בזכותו.

לרב שלמה קרליבך יש כמה וכמה ספרים, כשהספר " פתחו שערי הלב - שערי הזמן", מהווה אחד מספריו המומלצים ביותר. הספר יאפשר לכם לצאת אל מסע מופלא ומרתק, בו תוכלו לקרוא לא מעט סיפורי פלא ייחודיים, ודיונים מרתקים אודות מועדי השנה ביהדות.


lock
קנייה מאובטחת
truck
משלוחים חינם
בקנייה ב149 ₪ ומעלה
Acall
שירות לקוחות
מעולה וזמין תמיד לשירותכם
tag
עד 12 תשלומים
בדברי שיר אוהבים תרבות יהודית
אנחנו אוהבים ספרים. ספרי קודש עתיקים המהווים בסיס לכל ארון ספרים יהודי, וספרי קודש של רבני דורנו. ספרי ילדים עם מסרים חינוכיים, וספרי נוער המדברים בשפתם ו'תופסים' אותם במקום בו הם נמצאים. אנחנו אוהבים סיפורי צדיקים וספרי קומיקס, ספרות 'כבדה' ומקצועית וספרות קלילה הנוגעת במקומות הטובים של החיים. אנחנו מתרגשים בכל פעם שאנחנו מריחים ספר חדש. אנחנו באמת אוהבים ספרים.
סל הקניות שלי
משלוח
הנחה
סה"כ
צפה בסל הקניות המשך לקופה

לא נמצאו פריטים בסל
לחץ כאן להמשך שיטוט באתר