דילוג לתוכן דילוג לתפריט דילוג לחיפוש תפריט נגישות

"הקריאה לשמחה"

אביאל קוטלר

אחד החגים השמחים ביותר בין חגי ישראל, הוא חג הפורים. "משנכנס אדר מרבין בשמחה", ולא בכדי - הרחובות הופכים לצבעוניים ומתקשטים בילדים מחופשים, והחג כולו מאופיין במגוון אלמנטים ססגוניים ומשמחים. אבל מהי השמחה? ומה מייחד את שמחת פורים? בספר "הקריאה לשמחה" תוכלו למצוא לא מעט תשובות לשאלות הללו, לצד כתיבה קולחת ומרתקת.

 

קצת על הספר...

הספר מחולק לשישה פרקים, כשבכל פרק עומדות במרכז לא מעט שאלות. פרק א' למשל, דן בניגודיות בין חודש אב לבין חודש אדר. פרקים ב' וג', דנים בדרכים השונות לשמוח, בין היתר שמחה בעבודת ה', בחגים ובאירועים משמחים (כמו חתונה), לצד הצגת סולם ערכיו של העם היהודי. בפרק ד', תוכלו לקרוא אודות המגילה והשמחה הנלווית לחודש אדר ואילו בפרק ה' ובפרק ו', הספר ידון בהשוואה בין המגילה לבין ההווה, כשהמסקנה המתקבלת היא ששמחת פורים אינה מאפיינת את חודש אדר בלבד, אלא את השנה כולה.

 

"הקריאה לשמחה" הוא ספר מרתק ועמוק, שיעניק לכם לא מעט זוויות ייחודיות אודות משמעות השמחה. את הספר כתב אביאל קוטלר, רב צבאי במילואים ובוגר הישיבה הגבוהה בבית אל. קוטלר מתמחה בין היתר בהוראה (תושב"ע וחינוך מיוחד), ומעביר סדנאות ייחודיות ופורצות דרך בתחום השמחה.


lock
קנייה מאובטחת
truck
משלוחים חינם
בקנייה ב149 ₪ ומעלה
Acall
שירות לקוחות
מעולה וזמין תמיד לשירותכם
tag
עד 12 תשלומים
בדברי שיר אוהבים תרבות יהודית
אנחנו אוהבים ספרים. ספרי קודש עתיקים המהווים בסיס לכל ארון ספרים יהודי, וספרי קודש של רבני דורנו. ספרי ילדים עם מסרים חינוכיים, וספרי נוער המדברים בשפתם ו'תופסים' אותם במקום בו הם נמצאים. אנחנו אוהבים סיפורי צדיקים וספרי קומיקס, ספרות 'כבדה' ומקצועית וספרות קלילה הנוגעת במקומות הטובים של החיים. אנחנו מתרגשים בכל פעם שאנחנו מריחים ספר חדש. אנחנו באמת אוהבים ספרים.
סל הקניות שלי
משלוח
הנחה
סה"כ
צפה בסל הקניות המשך לקופה

לא נמצאו פריטים בסל
לחץ כאן להמשך שיטוט באתר