דילוג לתוכן דילוג לתפריט דילוג לחיפוש תפריט נגישות

"בסתר המדרגה – המאבק על האנושות"

נועם ונגרובר

אחד החגים הייחודיים ביותר בין חגי ישראל, הוא לא אחר מאשר חג פורים, הטומן בחובו מגוון רחב של מנהגים. אחד הסממנים המובהקים של החג, הוא סיפור מגילת אסתר. לפי ההלכה היהודית, ישנה מצווה הקרויה "מצוות מקרא מגילה", לפיה יש לקרוא את המגילה בימי החג ביום ובלילה. מגילה זו, מגוללת את סיפורם של יהודי ממלכת פרס בימי אחשוורוש. הספר ""בסתר המדרגה – המאבק על האנושות", מעניק לקוראים זוויות ופרשנויות ייחודיות אודות סיפור המגילה, והוא מומלץ לכל בית בישראל.

יש לא מעט רבדים לסיפור מגילת אסתר, כשבספר, המהר"ל והראי"ה קוק, מאפשרים לקוראים להעמיק את הידע בפסוקים ובמדרשי חז"ל אודות המגילה. כמו כן, הספר כתוב בשפה ברורה ופשוטה, כך שכל אחד יוכל להתחבר למילים, להבין את המשמעויות הנסתרות ולהרחיב את הידע.

 

סיפור המגילה

סיפורם של יהודי ממלכת פרס, בתקופת שלטונו של המלך אחשוורוש, לא ידע נחת, זאת בשל מזימתו של אחד משרי הממלכה, המן, שתכנן להשמיד את היהודים. הודות לתושייתה של אסתר, מזימתו של המן אינה נוחלת הצלחה, ולמעשה, היא מצילה בכך את יהודי הממלכה.

בספר תוכלו לקרוא אודות ימי אחשוורוש ושלטונו בממלכה, לרבות המשתה שאליו סירבה ושתי להגיע. כל דמויות המגילה מקבלות מקום של כבוד בין דפי הספר, כשניתן לקרוא פרשנויות ייחודיות ולהבין את סיפור המגילה באופן המיטבי.

הספר "בסתר המדרגה – המאבק על האנושות", מהווה את אחד הספרים המומלצים ביותר, המעניק לקוראים חוויה ייחודית ויוצאת דופן, לצד הרחבת אופקים. בין אם מדובר במתנה לכבוד החג ובין אם לא, הרי שהספר הוא פריט חובה בכל ספרייה בישראל.

קריאה מהנה!


lock
קנייה מאובטחת
truck
משלוחים חינם
בקנייה ב149 ₪ ומעלה
Acall
שירות לקוחות
מעולה וזמין תמיד לשירותכם
tag
עד 12 תשלומים
בדברי שיר אוהבים תרבות יהודית
אנחנו אוהבים ספרים. ספרי קודש עתיקים המהווים בסיס לכל ארון ספרים יהודי, וספרי קודש של רבני דורנו. ספרי ילדים עם מסרים חינוכיים, וספרי נוער המדברים בשפתם ו'תופסים' אותם במקום בו הם נמצאים. אנחנו אוהבים סיפורי צדיקים וספרי קומיקס, ספרות 'כבדה' ומקצועית וספרות קלילה הנוגעת במקומות הטובים של החיים. אנחנו מתרגשים בכל פעם שאנחנו מריחים ספר חדש. אנחנו באמת אוהבים ספרים.
סל הקניות שלי
משלוח
הנחה
סה"כ
צפה בסל הקניות המשך לקופה

לא נמצאו פריטים בסל
לחץ כאן להמשך שיטוט באתר